قوانین

قبل از خرید با قوانین ما اشنا شوید

قوانین

شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات:

تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات هاستینگ آسمان آتش اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي هاستینگ آسمان آتش، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود. هاستینگ آسمان آتش حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد

محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و ...

- هاستینگ آسمان آتش در تعرفه ی خود ویا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای هاستینگ آسمان آتش برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .

لیکن موارد زیرنیز باید در نظر باشند.

*حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 10% در بازه زمانی 1 دقیقه

*حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی یک دهم میزان فضا و یا 100 مگابایت برای حجم های کم

* حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

* حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

*حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی 2 مگابیت در ثانیه

- ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی هاستینگ آسمان آتش خواهد بود.

- هاستینگ آسمان آتش در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، شرکت، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.

-در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، هاستینگ آسمان آتش حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

اسکریپتهای چت آنلاین ، بازی آنلاین و پخش موسیقی و فیلم آنلاین ممنوع می باشد

هر گیگ رم اضافه 3 هزار تومان
هر مگابایت IO 2 هزار تومان

-آسمان آتش متعهد به جلوگیری از ارسال ایمیل های انبوه مزاحم (Spam) می باشد و در هیچ یک از خدمات ارایه شده این شرکت ارسال اسپم مجاز نیست. در صورت مشاهده موارد این شرکت مجاز به مسدود سازی خدمات بدون اطلاع قبلی می باشد.

-استفاده به عنوان هاست دانلود و نگهداری فایل در هاست تخلف شمرده میشه و اکانت کاربر مسدود خواهد شد

قوانین پهنای باند و فضای نامحدود:

درصورتی که کاربر از مزیت پهنای باند و فضای نامحدود بهره می برد و از اسکریپت های لیچ استفاده نموده و یا از هاست خریداری شده به عنوان آپلودسنتر و یا دانلود سنتر استفاده کند در اولین اخطار تا یک ماه پهنای باند به ده برابر فضای مصرف شده کاهش خواهد یافت ملزم به پرداخت جریمه برابر یک ماه سرویس خود خواهد بود. درصورت تکرار دوم سرویس به پهنای باند و فضای محدود دائمی به میزان پانزده برابر فضای مصرف شده کاهش می یابد و برای خرید هر 5 گیگابایت ترافیک می بایست مبلغ 5000 تومان تا پایان سرویس پرداخت نماید.

در صورت هرگونه تخلف بابت نگهداری فایل و موارد مشابه , هاستینگ آسمان آتش حق دارد بدون اطلاع قبلی موارد تخلف را حذف نماید و جریمه هایی در نظر بگیرد و جای هیچگونه اعتراضی به دلیل روشن بودن نوع سرویس و نوع استفاده وارد نیست .

ارسال هرزنامه (Spam):

ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان هاستینگ آسمان آتش اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي اين شرکت قرار دارند، ممنوع است

موارد فورس ماژور:

هاستینگ آسمان آتش هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. ضمن اينكه هاستینگ آسمان آتش تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعاي در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي شرکت تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

برنامه هاي اجرايي:

هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد. هاستینگ آسمان آتش برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين شرکت ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي داند.

استفاده غير قانوني:

سرورها و خدمات ميزباني وب هاستینگ آسمان آتش فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات (Backup):

هاستینگ آسمان آتش از تمام اطلاعات سايتها و بانکهاي اطلاعاتي مشتريان، به صورت منظم هفتگي و ماهانه، نسخه پشتيبان تهيه مي کند اما بجز در مواردي كه اين شرکت كتباً با مشتري به توافق رسيده باشد، مشتريان منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتي که در مورد خاصي نياز به بازيابي اطلاعات از دست رفته مشتري بود و نسخه پشتيبان هاستینگ آسمان آتش به درستي عمل نکردند، هاستینگ آسمان آتش به هيچ وجه مسئوليتي را در اين مورد نمي پذيرد.
سرورهای لینوکس: پشتیبان گیری از سایتهای مشتریان بصورت زمان بندی شده توسط ما بصورت رایگان صورت می گیرد. استفاده از نسخه های پشتیبان فقط برای مشکلاتی که از سمت ما ( مانند مشکل سخت افزاری هارد سرور) صورت می گیرد قابل استفاده است. در صورت درخواست و تقاضای مشتری جهت بازگردانی اطلاعات منوط به دریافت هزینه امکانپذیر خواهد بود. نکته قابل توجه اینکه نسخه های پشتیبان گرفته شده از فضای مشتریان و یا نماینده استفاده نمی شود . ضمناً افرادی که هاستهای سی پنل دارند می توانند در هر زمان که خواستند نسخه های پشتیبان را از داخل کنترل پنل خود مشاهده کرده و آنها را دانلود کنند.
اتمام سرویس نمایندگی: آسمان آتش تعهدی نسبت به ارایه رایگان داده های موجود بر روی Backup Server های خود به مشتری ندارد.
استفاده از منابع سرویس: آسمان آتش در صورت داشتن سرویس تهیه نسخه پشتیبان تنها مسئول تهیه نسخه پشتیبان بوده و هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

از هاست دانلود و سرور مجازی و اختصاصی بک آپ گیری نمیشود و مسئولیت فایل ها به عهده مشتریست

ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي:

استفاده از سرويسها يا تجهيزات هاستینگ آسمان آتش براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

مسئوليت مشتريان:

مشتريان شرکت مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان شرکت را محترم بشمارند. هاستینگ آسمان آتش اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات هاستینگ آسمان آتش به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد . همچنین کاربر موظف است که درهنگام ثبت نام (ایجاد حساب کاربری) اطلاعات درست و صحیح را وارد کند . درصورت عدم ارایه ی اطلاعات صحیح آسمان آتش حق مسدود سازی یا عدم ارایه ی سرویس به فرد متخلف را دارا است . همچین امکان بازگشت وجه درصورت عدم مطابقت اطلاعات بانکی ارسالی توسط مشتری با حساب کاربری وجود ندارد و بازگشت وجه فقط به حساب بانکی فرد صاحب حساب کاربری در وب سایت آسمان آتش امکان پذیر است .

اعمال تغييرات در سرويسها:

هاستینگ آسمان آتش اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد. شرکت مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.

تمديد قراردادها:

جهت جلوگيري از قطع سرويس، مشتريان بايد حداقل 10 روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند. در صورت عدم تمديد به موقع دامنه و هاستینگ، هاستینگ آسمان آتش هيچگونه مسئوليتي در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت.

قوانین خاص میزبانی :

- هاستینگ آسمان آتش مسئولیتی در قبال بک آپ سایتهایی که فضای آنها بالای 2 گیگابایت می باشد ندارد(به دلیل طولانی بودن زمان بک آپ گیری چنین سایتهایی) و کاربر موظف به تهیه بک آپ از اطلاعات خود می باشد.

- هاستینگ آسمان آتش مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار ویا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.

- هاستینگ آسمان آتش مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.

- هاستینگ آسمان آتش تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و هاستینگ آسمان آتش مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

- دانگرید سرویس تنها در زمان تمدید سرویس امکان پذیر می باشد

- هاستینگ آسمان آتش مسئولیتی بابت تغییرات و محدودیت ها روی اینترنت ایران ندارد (محدود شدن پورتها توسط ISP هاای داخلی)

- استفاده از سرویس جهت ایمیل مارکتینگ ممنوع می باشد

- استفاده از سرویس جهت سایت چت آنلاین ممنوع می باشد

- استفاده از سرویس جهت نگهداری فایلهای حجیم فیلم و صدا و زیپ و موارد مشابه که ارتباطی به سرویس هاست اشتراکی ندارند ممنوع می باشد

- استفاده از سرویس جهت هاست دانلود ممنوع می باشد و بدون هیچ اخطاری فایلها حذف میگردند

- استفاده از سرویس جهت راه اندازی گالری تصاویر با حجم بالا و ابعاد بزرگ به دلیل استفاده مشابه به عنوان هاست دانلود ممنوع است

- استفده از سرویس جهت مصارف آپلود سنتر تصاویر ممنوع می باشد ( فقط درصورتی مجاز هست که فقط برای همان سایت مورد استفاده قرار گیرد و تصاویر جهت صفحات دورنی سایت باز شوند و کاربر می بایست گزینه هات پروتکت لینک را جهت سایت خود باز فعال نماید)

استفاده بیش از حد نسبت به سایر اکانت ها ممنوع بوده و سایت مسدود میگردد

راه اندازی ربات تلگرام و نصب و کانفیگ بر روی هاست اشتراکی غیر مجاز و اکانت مورد نظر مسدود خواهد شد.

هیچ اعتراضی جهت تخلفات بالا پذیرفته نیست

سایر قوانین خاص :

- خریدار موظف است سرویسهایی که نزد هاستینگ آسمان آتش تمدید می نماید را از نظر تمدید شدن کنترل نموده ودر صورت عدم اعمال مراتب تمدید توسط شرکت، حداکثر 2 روزتقویمی پس از زمان انقضاﺀ مراتب را کتبا به مقام مسئول ویا واحد شکایات ارسال نماید.

- توافقات خاص تنها به صورت کتبی وبا مهرو امضاﺀ مجاز هاستینگ آسمان آتش معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

- خریدار موظف است تحویل ، تطابق واجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.

نمایندگان محترم در نظر داشته باشید استفاده از نمایندگی های آسمان آتش و ارائه خدمات رایگان تخلف محسوب میشود و جهت مسدود سازی اکانت اقدام خواهد شد

- هاستینگ آسمان آتش هیچ مسئولیتی برای بدست آوردن دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای میزبانی پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت .

- مسئولیت اطلاع از زمان انقضا سرویس وکنترل آنها بر عهده خریدار می باشد لیکن شرکت، انقضاء سرویسهای خریدار را از 1 ماه قبل از طریق پست الکترونیک به وی یادآوری می نماید و عدم دسترسی خریدار به پست الکترونیکی خود، مسئولیتی را برای هاستینگ آسمان آتش ایجاد نخواهد کرد.

- وضعیت اعتبار، فهرست سرویسها و پرداختهای خریدار در اکانت وی در پرتال کاربران قرار دارد و همواره وی می تواند برای آگاهی از وضعیت عملکرد خود از طریق شناسه و کلمه عبور خود به آن مراجعه نماید.

- مدت زمان قطع سرویس ناشی از عدم پرداخت مطالبات شرکت، بررسی جرائم واعمال تشخیص کارشناسی به مدت زمان سرویس دهی افزوده نمی گردد.

- امکان دریافت هرگونه سرویس هدیه پیش بینی شده در برخی از بسته های میزبانی تنها در هنگام خرید بسته وجود دارد و طی مدت قرارداد امکان رجوع به آن وجود نداشته و در صورت عدم استفاده هزینه آن به حساب کاربری خریدار واریز نمی شود

خسارت و رفع مسئولیت :

- خدمات هاستینگ آسمان آتش به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای هاستینگ آسمان آتش که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. هاستینگ آسمان آتش هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. هاستینگ آسمان آتش تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور طبق قوانین نسخه پشتیبان) نخواهد بود.

- خسارت و بازگشت وجه ، تنها درصورت عدم کیفیت سرویس و قطعی می باشد و شامل سلایق کاربر نیست.

بارگشت وجه فقط و فقط به حساب ،صاحب نام کاربری در سایت انجام میشود و هزینه کارمزد تراکنش از میزان وجه عودت کسر میگردد و به عهده مشتری هست

هرگونه کرک ، اسکن پورت و مواردی از این قبیل تخلف بوده و سرویس و اکانت مشتری مسدود میگردد

در صورت وارد نمودن اطلاعات کاذب و جعلی اعم از اسم فامیل آدرس ، شهر و .... با کاربر برخورد و اکانت کاربری وی مسدود خواهد شد

- هرگونه بی احترامی به مسئولین سایت منجر به مسدود سازی حساب کاربر و سرویس وی میشود.

استفاده از سرویس های میزبانی جهت مصارفی در زمینه اینستاگرام و تلگرام تخلف می باشد.

- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و هاستینگ آسمان آتش هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

گارانتی وپشتیبانی :

- هاستینگ آسمان آتش معادل 7 روز تقویمی از زمان خرید دارای گارانتی برگشت پول بدون شرط تنها برای سرویس میزبانی وب خود می باشد. و از اینرو پس از این زمان، گارانتی به سرویس میزبانی خریدار تعلق نمی گیرد.

- هاستینگ آسمان آتش تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت خریدار وبرنامه نویسی وب ونرم افزارها ومشکل دامنه ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه هاستینگ آسمان آتش نمی باشد.

- ملاک وجود اختلال در سرویس، گزارش واحد فنی ویک سایت Tracer معتبر که باید توسط هاستینگ آسمان آتش تائید شده باشد، است.

امکان عودت وجه در سرور های مجازی و اختصاصی وجود ندارد

امکان عودت وجه در هاست دانلود وجود ندارد

امکان بازگشت سرویسی ک از سمت کاربر لغو شده و حذف شده وجود ندارد.

عودت وجه ها در ساعات کاری و اداری و در صبح ها انجام خواهد شد.

- زمان اختلال در سرویس خریدار در صورت درخواست کتبی وی با اعلام مدت اختلال وتائید واحد فنی در صورتی که میزان تجمعی آن از ابتدای دوره از 1% کل دوره بیشتر باشد به مدت سرویس افزوده می گردد .

- ارائه خدمات پشتیبانی در هاستینگ آسمان آتش بر مبنای پرتال پشتیبانی وبه صورت 24 ساعته وهفت روز هفته می باشد. ضمنا به درخواستهایی که از طریق ایمیل، ویا تلفن اعلام گردد نیز رسیدگی می شود.

- خدمات پشتیبانی از طریق تلفن در ساعات وروزهای کاری 7 الی22 شنبه تا چهارشنبه و 9 الی 13 در روزهای پنج شنبه انجام می گردد.

- نحوه ارتباط مستند خریدار برای درخواستهای گارانتی و پشتیبانی باید از طریق پرتال پشتیبانی باشدکه زمان دقیق ارسال درخواست، زمان دقیق رسیدگی وهویت خرید مشخص باشد.

- عدم رضایت از خدمات بخش پشتیبانی و فنی می بایست به سرعت (ظرف 24 ساعت) از زمان وقوع به واحد شکایات از طریق پرتال پشتیبانی اعلام گردد.

- سرویس ها و رویه عمومی هاستینگ آسمان آتش بر اساس استاندارد فنی بین المللی و مصالح هاستینگ آسمان آتش تعریف شده و برای خریدار خاص غیر قابل تفکیک و تغییر است وخریدار موظف است بررسی لازم خود را قبل از خرید سرویس بعمل آورده باشد.

- هاستینگ آسمان آتش مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیاز مشتری ندارد.

- هاستینگ آسمان آتش نسبت به نصب و عملیاتی شدن نرم افزارهائی را که مورد تائید بخش فنی نمی باشد مسوولیتی ندارد.

- میزان مسئولیت هاستینگ آسمان آتش در مقابل حوادث ناخواسته و خسارات غیر مستقیم وارد بر خریدار در استفاده از سرویس و یا اطلاعات خریدار محدود به بند خسارات این قانون خواهد بود.

ارسال تیکت های مکرر و پشت سر هم و پاسخ مجدد در تیکت به دلیل ایجاد اختلال در خدمات رسانی و ضایع شدن حق دیگر کاربران در ارایه ی خدمات پشتیبانی، غیرقانونی و با متخلف برخورد خواهد شد .

نسخه پشتیبان (Backup) :

1- بک آپ ها بصورت روزانه و یا هفتگی با توجه به حجم سرور گرفته میشود (اکانت هایی که حجم آن ها زیر 4 گیگابایت می باشد) و در هاردی جداگانه نگهداری میشود.

2- هزینه ریستور بک اپ به دلیل سهل انگاری کاربر در حفظ داده های خود به ازای هر گیگابایت حجم فایل زیپ بک آپ 4000 تومان خواهد بود.

3- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها بر عهده خریداران بوده و همه خریداران و نمایندگان می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای هاستینگ آسمان آتش نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و هاستینگ آسمان آتش در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

4- مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و هاستینگ آسمان آتش در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

5- هاستینگ آسمان آتش جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه / هفتگی / ماهانه به توجه به نوع و حجم سرورها نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا یک ماه نگهداری خواهد شد و دائما بروز میشود.

6- هاستینگ آسمان آتش مسئولیتی در انجام ریستور رایگان بک آپ نمایندگان ندارد. تعداد مجاز درخواست ریستور 2 عدد در ماه بصورت رایگان می باشد و درصورت ارائه درخواست های بعدی با توجه به حجم آن بک آپ هزینه توسط واحد فروش کارشناسی و فاکتور میشود. (منظور از درخواست همان یک عدد فایل بک آپ می باشد)

7- هاستینگ آسمان آتش تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

سرویس هایی که مسدود هستند فقط و فقط وقتی سر رسید پرداخت شده باشد ، قابل بازگشایی هستند

امکان ساختن هاست با ساب دامنه توسط رسلر نیست و در صورت مشاهده مسدود خواهند شد

سرویس هایی که از تاریخ سر رسید آنها گذشته باشد بیشتر از یک هفته ، آسمان آتش مسئولیتی در قبال فایل های آنها ندارد!

8- هاستینگ آسمان آتش هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

9- هاستینگ آسمان آتش تعهدی در رابطه با ریستور رایگان بک آپ سایر کنترل پنل ها را ندارد.

10- اکانت هایی میزان فضای هاست آنها بیشتر 10 گیگ میباشد از سرویس بک آپ گیری خارج شده و بک آپ گرفته نخواهد شد.

محتوا :

- سرویسهای هاستینگ آسمان آتش می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست(

* قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

* استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

* استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

* هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

* اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

* انتشار اکاذیب علیه دیگران

* کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

* سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

* فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد

* سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

* استفاده از سرویس های هاستینگ آسمان آتش برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

- مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از هاستینگ آسمان آتش تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

- در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر هاستینگ آسمان آتش در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

- هاستینگ آسمان آتش برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

قوانین نمایندگی:

نمایندگان نمیتوانند از نمایندگی خود برای ارائه هاست رایگان استفاده نمایند .

در صورت مشاهده در مرحله اول اخطار ، در مرحله دوم جریمه و در مرحله سوم نمایندگی تعلیق خواهد شد .

در صورت مشاهده مصرف غیر مجاز ، و غیر طبیعی از نمایندگی ، اکانت کاربر خاطی مسدود و جریمه دریافت خواهد شد.

پذیرش قوانین :

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت هاستینگ آسمان اتش، خریدار قوانین شرکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

خرید دامین هاست لینوکس خرید دامنه هاست ایران هاست ارزان هاست ویندوز هاست لینوکس لینوکس معمولی هاست ویندوز معمولی هاست لینوکس ویژه خرید هاست و دامنه خرید هاست و دامنه خرید هست و دامنه خرید هست و دامین خرید سرورخارج خرید هاست وردپرس خرید هاست جوملا خرید هاست فروشگاهی خرید هاست چت روم خرید هاست موزیک خرید هاست دانلود خرید هاست بازی انلاین خرید هاست سازمانی خرید هاست میزبانی خرید هاست شرکتی خرید هاست تهران خرید هاست دانشجویی خرید آنلاین خرید هاست دانلود خرید هاست حرفه ای خرید هاست نامحدود خرید هاست ارزان خرید هاست قدرتمند هاست جوملا هاست اشتراکی هاست لینوکس خرید آنلاین هاست خرید دامین هاست ویندوز هاست امن هاست با امنیت بالا خرید هاست ارزان دانلودcpanel هاست آلمان خرید هاست خارج خرید هاست نامحدود هک طراحی سایت سئو تست نفوذ هک و نفوذ آموزش هک هاست پر سرعت خرید هاست خرید هاست ارزان خرید هاست ایران هاستینگ هاست لینوکس هاست لینوکس ایران هاست ارزان هاست سی پنل ایران هاست دایرکت ادمین ایران هاست دایرکت ادمین آلمان ثبت دامنه خرید دامنه هاست دانلود هاست ایران هاست لینوکس هاست نا محدود هاست نامحدود هاست ایران هاست ارزان هاست سی پنل هاستینگ نوین هاست هاستینگ نوین سرور ارزان خرید هاست خرید هاست ارزان خرید هاست cpanel سرویس کاهش پینگ خرید سرویس کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ ارزان کاهش پینگ تایم خرید کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ تایم کاهش پینگ نایس پینگ خرید هاست خرید هاست نامحدود