قیمت گذاری پلن ها و خدمات

سیاست های قیمت گذاری سرویس ها در آسمان آتش

معرفی نحوه ی قیمت گذاری سرویس ها و خدمات

قیمت گذاری

سیاست های قیمت گذاری سرویس ها در آسمان آتش

آسمان آتش یکی از ارایه دهندگان سرویس های میزبانی وب ، سرور (مجازی ، اختصاصی) است که با قیمت گذاری مناسب توجه ی تعداد بسیاری از کاربران سرویس های زیرساخت های راه اندازی وب سایت را به خود جلب کرده است .

در این قسمت روش قیمت گذاری آسمان آتش را برای آگاه سازی کاربران منتشر کرده ایم که کاربران عزیز بیشتر با سیاست های قیمت گذاری ما شوند و بسیاری از سوالات آنها در رابطه با قیمت های ما برطرف شود و همچنین به این نیز باید اشاره کرد که آسمان آتش در سال های فعالیت خود تمام تلاش خود را کرده است که در کنار ارایه ی بهترین خدمات ، بهترین و مناسب ترین قیمت را برای ارایه ی سرویس ها و خدمات خود انتخاب کند .آسمان آتش همیشه به فکر خدماتی حداقل نزدیک به تئوری برد ، برد یا به اصطلاح بازی برد-برد بود و هست . همیشه و در هر زمان ما به دنبال رضایت و جلب اعتماد شما کاربران هوشمند هستیم و خواهیم بود .

بسیاری عوامل در تایین قیمت برای سرویس ها و خدمات در آسمان آتش مورد توجه قرار گرفته است که برخی از آنها را بصورت کلی در این بخش توضیح خواهیم داد و امیدوار هستیم که این مطلب مورد پسند و رضایت شما قرار بگیره .

1- هزینه ی ارایه خدمات
هزینه ی ارایه ی خدمات هزینه های به وجود آمده در تهیه و نگهداری سرور ها ، هزینه های لایسنس ها و .. است که بیشتر هزینه ها را به خود اختصاص میدهد و عمده ی قیمت محصولات وابسته به این ویژگی است .

2- قیمت ارز (دلار ، یورو ...)
با تغییرات ارز هزینه های مربوط به تهیه لایسنس ها و سرور ها و برخی از امکاناتی که با ارز بین الملی (دلار یا یورو و حتی در بعضی مواقع پوند )نیز تغییر میکند . بطور مثال هزینه های تهیه ی سرور بجز سرویس های داخلی با ارز خریداری میشوند و دامنه ها نیز بجز دامنه های داخلی وابسته به قیمت ارز هستند . دامنه های همچون com, net , vip , in و... از دامنه هایی هستند که وابسته به ارز هستند . همچنین باید توجه داشته باشید که اکثر بانک های خارجی کشور عزیزمان را تحریم کرده اند و این باعث افزایش نرخ ارز برای خرید و تهیه ی محصولات و سرویس های خارجی شده است .

3- افزایش کیفیت خدمات
در بعضی سرویس ها برای افزایش کیفیت و ارایه خدمات بهتر مبلغی برای افزایش کیفیت نیز بر روی تایین قیمت سرویس در نظر گرفته شده است که این تعرفه بسیار پایین بوده به طوری که تفاوت قیمت چندانی در قیمت سرویس ایجاد نمیکند ولی در بازده ی زمانی مشخص کیفیفت سرویس دهدی ما را بالاتر میبرد بطوری که در کمتر از چند ماه آسمان آتش سرور های آلمان خود را با آخرین تکنولوژی روز دنیا (سخت افزار و نرم افزاری) بروز کرده است و در کنار این بروز رسانی هیچ افزایش قیمتی در سرویس ها ایجاد نشده است .

4- قیمت رقابتی در بازار
اکثر کاربران عزیز که تصمیم به خرید هاست و یا سایر سرویس ها از آسمان آتش را دارند قبل از خرید، قیمت های سرویس های ارایه شده را برای انتخاب بهترین قیمت با سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب مقایسه می کنند، آسمان آتش نیز در این جهت تصمیم دارد قیمت های خود را همواره طوری تنظیم کند که نه از قیمت سایر همکاران بسیار بالاتر باشد و نه بسیار پایین تر، بلکه وابسته به ارزش خدمات و موارد ذکر شده برای توسعه ی سرویس ها بوده است .قیمت سرویس ها به طوری تنظیم شده است که با نرخ معمول این خدمات در بازار ایران تناسب داشته باشد و هنگامی که مشترک بخواهد از شرکت دیگری به آسمان آتش مهاجرت کند متحمل هزینه های سنگین نشود و با آسایش خاطر از تعرفه های معقول و منطقی نسبت به ادامه تجارت آنلاین خود اقدام نماید.

خرید دامین هاست لینوکس خرید دامنه هاست ایران هاست ارزان هاست ویندوز هاست لینوکس لینوکس معمولی هاست ویندوز معمولی هاست لینوکس ویژه خرید هاست و دامنه خرید هاست و دامنه خرید هست و دامنه خرید هست و دامین خرید سرورخارج خرید هاست وردپرس خرید هاست جوملا خرید هاست فروشگاهی خرید هاست چت روم خرید هاست موزیک خرید هاست دانلود خرید هاست بازی انلاین خرید هاست سازمانی خرید هاست میزبانی خرید هاست شرکتی خرید هاست تهران خرید هاست دانشجویی خرید آنلاین خرید هاست دانلود خرید هاست حرفه ای خرید هاست نامحدود خرید هاست ارزان خرید هاست قدرتمند هاست جوملا هاست اشتراکی هاست لینوکس خرید آنلاین هاست خرید دامین هاست ویندوز هاست امن هاست با امنیت بالا خرید هاست ارزان دانلودcpanel هاست آلمان خرید هاست خارج خرید هاست نامحدود هک طراحی سایت سئو تست نفوذ هک و نفوذ آموزش هک هاست پر سرعت خرید هاست خرید هاست ارزان خرید هاست ایران هاستینگ هاست لینوکس هاست لینوکس ایران هاست ارزان هاست سی پنل ایران هاست دایرکت ادمین ایران هاست دایرکت ادمین آلمان ثبت دامنه خرید دامنه هاست دانلود هاست ایران هاست لینوکس هاست نا محدود هاست نامحدود هاست ایران هاست ارزان هاست سی پنل هاستینگ نوین هاست هاستینگ نوین سرور ارزان خرید هاست خرید هاست ارزان خرید هاست cpanel سرویس کاهش پینگ خرید سرویس کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ ارزان کاهش پینگ تایم خرید کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ تایم کاهش پینگ نایس پینگ خرید هاست خرید هاست نامحدود